Oferta zarządzania ruchem kołowym WEKTA


System zażądania ruchem kołowym pozwalają na prostą obsługę nawet największych i najbardziej wymagających parkingów czy garaży. W Naszych rozwiązaniach wykorzystujemy automatykę BMS, połączoną z kontrolą dostępu ruchu pieszego i kołowego. Pozwala to na stworzenie prostych i wygodnych rozwiązań dla garaży podziemnych i parkingów. Jest to możliwe dzięki :

  • Synoptyki- pętle indukcyjne, wizualizacja w programie Pulpit Portiera, czujki IR, itd,
  • Telewizji przemysłowej CCTV,
  • Kontroli dostępu ruchu pieszego- interkom połączony z wideodomofonem w.1000,
  • Kontroli dostępu ruchu kołowego- szlabany, bramy, sygnalizatory świetlne (semafory).

Nasze systemy wykosztują technologie:

  • Bezpośrednią- karty RFiD,
  • Radiową- wykorzystującą tradycyjne piloty,
  • Radiową- wykorzystująca bezobsługowe TAGi RFiD UHF,
  • Telefon komórkowy połączony z siecią GSM

Piloty

Piloty stosowane są wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba obniżenia kosztów wykonania instalacji lub w sytuacjach, w których może być konieczne udostępnianie miejsca parkingowego różnym samochodom. Piloty pracują w standardzie radiowym 434 MHz. Dostępne są dwie wersje pilotów dwu- i cztero-przyciskowych, NEO i VICTORY (klasa VICTORY wstępuje w różnych odmianach kolorystycznych).

Nośniki bezobsługowe

Nośniki bezobsługowe tzw. TAG RFiD UHF wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość działania i bezpieczeństwo. Dane automatycznie są sczytywane przez antenę z nośnika i przekazywane do sterownika. Dzięki małym rozmiarom można je nakleić na przednią szybę samochodu, lub wykorzystać zewnętrzny odpowiednik i nakleić na przedni zderzak.

Pilot dwuprzyciskowy

Pilot dwuprzyciskowy

Pilot czteroprzyciskowy

Bezprzewodowy tag RFiD UHF

Funkcja antypassback

Funkcja antypassback umożliwia kontrolę nad nośnikami w garażu. Zapewnia ona możliwość wjazdu tylko jednemu pojazdowi przypisanemu do danego miejsca parkingowego. Przykładowo, użytkownik posiada dwa miejsca parkingowe i trzy pojazdy z czego każdy ma własny nośnik (np. pilot). W momencie kiedy dwa pojazdy znajdują się na parkingu w wyznaczonych miejscach, to trzeci pojazd nie wjedzie do garażu z racji zajętych danego użytkownika.

Dzięki zastosowaniu funkcji anty pass-back, właściciel garażu może chronić niesprzedane miejsca parkingowe. Z tego też powodu, w garażach, w których zastosowano powyższą funkcję, miejsca parkingowe wyprzedawane są niemal w 100 proc. Kontrola wjazdu stanowi wydatek rzędu wartości około dwóch miejsc parkingowych.

Rozwiązania firmy Wekta znajdują również zastosowanie w garaż osiedlowych, gdzie ruch pojazdów jest szczególnie nasilony o wybranych porach. Zastosowane systemy pozwalają przede wszystkim zwiększyć bezpieczeństwo, zachowując przy tym płynność ruchu i nie powodując zatorów.

Chcąc zapewnić Państwu możliwie najszerszy dostęp do produktów i usług, oferujemy nowoczesne i praktyczne semafory i tablice informacyjne, wykonane w technologii LED. Oprócz niskiego poboru prądu charakteryzują się one solidnym wykonaniem, czytelnością, łatwością w użyciu, oraz tym, że do działania potrzebują jedynie 24V.

Polecane:

System Kontroli Wjazdu | Systemy Kontroli Dostępu | Urządzenia Sygnalizacyjne | Wideodomofon IP

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!