O Nas


Firma WEKTA, której założycielem jest Tadeusz Kołodziejczyk, istnieje na polskim rynku od grudnia 1981 roku. Od początku swojej działalności WEKTA, nastawiona była na innowacyjność i wprowadzała na rynek produkty: systemy alarmowe, sygnalizatory optyczno-akustyczne, tory podczerwieni, systemy domofonowe, aparaty telefoniczne, zintegrowane cyfrowe systemy zarządzania obiektami. Do dzisiaj jest to jedna z podstawowych działalności zakładu.

Firma WEKTA to polski producent najwyższej jakości urządzeń poprawiających bezpieczeństwo, jakość i komfort życia – od tradycyjnych urządzeń, takich jak unifony, wideounifony i wielofunkcyjne kasety wideodomofonowe, po innowacyjne systemy, takie jak system kontroli dostępu oraz system inteligentnego mieszkania.

Połączenie urządzeń tradycyjnych z innowacyjnymi systemami produkowanymi przez firmę WEKTA daje rozwiązania, gwarantujące bezpieczeństwo, komfort i wygodę, które stosowane są zarówno w domach jednorodzinnych, jak i rozbudowanych osiedlach.

Autorskie programy wspierają i ułatwiają pracę zarówno instalatorom, jak i pracownikom obsługującym systemy firmy WEKTA na dużych obiektach.

Firma WEKTA – oprócz produkcji – zajmuje się równie sprzedażą, instalacją oraz serwisowaniem produkowanych urządzeń. Oferuje także szkolenia z zakresu montażu, obsługi oraz programowania wszystkich systemów znajdujących się w ofercie.

Firma posiada stałą wieloletnią załogę składającą się z inżynierów konstruktorów, monterów, instalatorów.

Inteligentne domy


Inteligentny dom to nie marzenia, ale cel, realny do osiągnięcia. Od blisko 50 lat postęp technologiczny poczynił ogromne postępy w tej dziedzinie.
Nasza firma podąża za narzucanymi trendami.
Wyspecjalizowany dział naszych ekspertów przygotował masę rozwiązań, które zmodernizują Państwa mieszkania, czyniąc je inteligentnymi domami, które nie tylko zminimalizuje ponoszone koszty
eksploatacji, ale też ułatwi korzystanie z niego.
Bezpieczeństwo i komfort we własnym mieszkaniu nigdy nie były tak łatwe i tanie na wyciągnięcie ręki.
Już teraz istnieje możliwość montażu specjalnego systemu zarządzania, który zaprogramuje mieszkanie tak, aby zachodziły w nim wymagane zmiany bez naszej bezpośredniej integracji.
Idea inteligentnych domów sprawdza się, jeżeli chcą Państwo zadbać o odpowiednią temperaturę mieszkania (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie),
bezpieczeństwo (stacjonarny lub bezprzewodowy system alarmowy), sieć telefoniczno-informacyjną i wiele, wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz.

Kontakt

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi

potwierdzonymi stosownymi referencjami.

Dowiedz się więcej

Zapraszamy do zapoznanie się z referencjami które

otrzymaliśmy od klientów.

Dowiedz się więcej

DANE KONTAKTOWE

ul. B Chrobrego 3a, 02-479 Warszawa

EMAIL: marketing@wekta.com.pl

TELEFON/ FAX

+48 (22) 863-89-56

+48 (22) 863-94-34

Polecane:

System Kontroli Wjazdu | Systemy Kontroli Dostępu | Urządzenia Sygnalizacyjne | Wideodomofon IP

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!