MARVIPOLVILLA AVANTI

Villa Avanti zlokalizowana na Warszawskiej Pradze to nowoczesny budynek mieszkalny z podziemnym dwupoziomowym parkingiem będący architektonicznym połączeniem piaskowca, stali i szkła.

Wekta wykonała w tym budynku instalację domofonową opartą na systemie CCD w.1000, instalację CCTV, oraz systemu kontroli ruchu pieszego.


PROSTA TOWER

Nowoczesny biurowiec Prosta Tower przy ulicy Prostej 32 w Warszawie został wyróżniony w międzynarodowym konkursie CEMEX Building Award na najciekawsze budynki z betonu zrealizowane na świecie. Znajduję się on w COB (Centralny Obszar Biznesu).
Wekta wykonała na tym obiekcie instalację monitoringu wizyjnego, kontroli dostępu oraz system dla nowoczesnego parkingu podziemnego.


MELODY PARK

Osiedle mieszkaniowe „Melody Park” o łącznej powierzchni całkowitej 47518 m2 . Na osiedlu tym znajduję się 286 mieszkań w trzech 11- kondygnacyjnych budynkach.

Firma Wekta na tym obiekcie wykonała instalację wideodomofonową oraz monitoringu wizyjnego. Również wykonaliśmy innowacyjne systemy kontroli ruchu pieszego jak i kołowego. List referencyjny jest zaświadczeniem wykonanych przez Nas prac.


OSIEDLE PLATANY

Osiedle Platany mieści się przy ulicy Ryżowej 44 na pograniczu Warszawskich Włoch i Ursusa. Mieszkanie w mieście, a jednocześnie poczucie przestrzeni i spokoju. Prężnie rozwijająca się infrastruktura okolicy to wielki atut tej inwestycji.

Firma Wekta wykonała na osiedlu instalację systemu domofonowego, instalację monitoringu wizyjnego, systemu kontroli dostępu ruchu pieszego i kołowego oraz systemu oddymiania klatek. List referencyjny jest poświadczeniem jakości wykonanych przez nas usług.


OSIEDLE WIATRACZNA

Wiatraczna Residence to inwestycja z mieszkaniami o podwyższonym standardzie ze smakiem wkomponowana w otoczenie dzielnicy. Budynek znajduje się o krok od najbardziej uroczych zakątków zielonego Grochowa, w bliskim sąsiedztwie parku umożliwiającego przyjemny, aktywny wypoczynek dla całej rodziny.

Wekta wykonała na obiekcie systemy domofonowe, monitoringu wizyjnego, nadzoru klap dymowych oraz kontroli dostępu ruchu pieszego.


HILL PARK APARTAMENTS

Hill Park Apartments to azyl, w którym regenerujemy się, nabieramy sił do dalszych zawodowych wyzwań, a przede wszystkim celebrujemy czas z rodziną. Na terenie inwestycji mamy do wykorzystania ponad 2 hektary zielonej przestrzeni, która jest całkowicie wyłączna z ruchu kołowego samochodów. Dzięki całodobowemu monitoringowi i nowoczesnym placom zabaw osiągnęliśmy maksymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa wewnątrz osiedla.

Wekta na tym osiedlu wykonała instalację systemu wideodomofonowego, monitoringu wizyjnego, systemów kontroli dostępu ruchu pieszego i kołowego oraz w każdym z apartamentów systemu inteligentnego mieszkania.


MOKOTÓW PARK

W wyjątkowym miejscu Warszawy, w otulinie Rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego, powstało nowoczesne osiedle Apartamenty Mokotów Park. Okolice inwestycji to jedno z nielicznych miejsc w Warszawie, gdzie do dziś udało się utrzymać unikatowy charakter nawiązujący do Miasta – Ogrodu. W myśl tej idei na terenie Apartamentów zaaranżowaliśmy wyjątkową przestrzeń dla mieszkańców pełną zieleni i ścieżek spacerowych oraz całą gamę mieszkań z przepięknym widokiem na ogrody działkowe.

Wekta na tym osiedlu wykonała instalację systemu wideodomofonowego, monitoringu wizyjnego, systemów kontroli dostępu ruchu pieszego i kołowego.


BIELANY RESIDENCE

Bielany Residence przy ul. Sokratesa cechują się  nowoczesną architekturą, ciekawie zaaranżowanym częścią wspólnym, całodobową recepcja co sprawia, że to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi.

Wekta wykonała systemy wideodomofonowy, monitoring wizyjny, kontroli dostępu ruchu pieszego i kołowego.


ARTECO

ArtEco to nie tylko nowoczesny projekt, ale także wpisujące się w ideę miejskiego życia osiedle, które zapewni pełen komfort swoim mieszkańcom. Rezydencja jest swoistym dziełem sztuki, w którym przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza wkomponowane są w unikalny design części wspólnych. W rezydencji znajdziemy naturalne materiały wykończenia, kamień, drewno oraz nadzwyczaj bogatą sferę roślinności.

Wekta wykonała systemy wideodomofonowy, monitoring wizyjny, kontroli dostępu ruchu pieszego i kołowego.


OSIEDLE ZIELONA ITALIA

Osiedle ulokowane jest przy zachodniej granicy Warszawskiej dzielnicy- Włochy. Nieopodal osiedla znajduje się stacja kolejowa PKP, duży market Factory, oraz przepiękny obszar parkowy Stawów Koziorożca. Do osiedla prowadzi trasa odchodząca z obwodnicy warszawy, Nowo Lazurowa i ulica ks. Jana Chrościckiego. Na obszarze 6 hektarów powstało małe miasteczko z rynkiem, wieżą zegarową, fontanną oraz siecią małych uliczek.

Wekta wykonała systemy wideodomofonowy, monitoring wizyjny, kontroli dostępu ruchu pieszego i kołowego oraz synoptykę całego osiedla.


KAZIMIERZOWSKA RESIDANCE

Nowoczesny, dziesięciopiętrowy budynek został zlokalizowany przy ulicach Różanej i Kazimierzowskiej, czyli w samym sercu Starego Mokotowa, będącym obecnie jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji dla budownictwa apartamentowo-rezydencjalnego.

Wekta wykonała systemy wideodomofonowy oparty na urządzeniach systemu CCD2001 w.1000 .


VILLA MARINA

Villa Marina jest kompleksem dwóch nowoczesnych budynków składających się z dwóch budynków usytuowanych na ogrodzonej i strzeżonej działce, w sąsiedztwie historycznej „Żółtej Karczmy” (obecnie Muzeum Ruchu Ludowego) na warszawskim Mokotowie przy al. Wilanowskiej.

Wekta wykonała systemy wideodomofonowy oparty na urządzeniach systemu CCD2001 w.1000 i system monitoringu wizyjnego.


OSIEDLE CAMERATA

Villa Cameratta to pięciopiętrowy budynek o harmonijnej, współczesnej formie. Nawiązuje do świetnych wzorców architektury modernistycznej, do dziś stawianych za przykład budownictwa o właściwych proporcjach i ekonomicznie zarysowanej bryle, które pasują do kameralnego i willowego charakteru budynku.

Wekta wykonała systemy wideodomofonowy oparty na urządzeniach systemu CCD2001 w.1000 i system monitoringu wizyjnego.


STAWKI RESIDENCE

Stawki Residence to inwestycja, która została oddana do użytku w II kwartale 2002 roku i, której niewątpliwym atutem jest niezwykle atrakcyjna lokalizacja na warszawskim Muranowie. Budynek znajduje się w pobliżu Ogrodu Krasińskich, Starego Miasta, dużego centrum handlowego Arkadia oraz stacji metra Ratusz i Dworzec Gdański. Położenie inwestycji w Centrum miasta nie zakłóca w żaden sposób kameralnego charakteru, jaki staraliśmy się stworzyć dla mieszkańców rezydencji.

Wekta wykonała systemy wideodomofonowy oparty na urządzeniach systemu CCD2001 w.1000 i system monitoringu wizyjnego.

Polecane:

System Kontroli Wjazdu | Systemy Kontroli Dostępu | Urządzenia Sygnalizacyjne | Wideodomofon IP

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!