WARBUDOSIEDLE PRZY RACŁAWICKIEJ 146

Budynek przy Racławickiej 146 posiada powierzchnie całkowitą  29530 m2  oraz powierzchnie użytkową 25000 m2. Inwestycja na Warszawskim Mokotowie zawiera również parking podziemny 1 poziomowy oraz część mieszkalną i usługowo-biurową.

Firma Wekta na obiekcie tym wykonała instalację domofonową, instalację monitoringu wizyjnego, nadzoru p-poż, p-gaz. List referencyjny jest potwierdzeniem wykonanych prac.


MELODY PARK

Osiedle mieszkaniowe “Melody Park” o łącznej powierzchni całkowitej 47518 m2 . Na osiedlu tym znajduję się 286 mieszkań w trzech 11- kondygnacyjnych budynkach.

Firma Wekta na tym obiekcie wykonała instalację wideodomofonową oraz monitoringu wizyjnego. Również wykonaliśmy innowacyjne systemy kontroli ruchu pieszego jak i kołowego. List referencyjny jest zaświadczeniem wykonanych przez Nas prac.


OAZA

Osiedle “Oaza” znajdujące się na rogu ulic Bitwy Warszawskiej 1920 i Białobrzeskiej zajmuje powierzchnie całkowitą – 35550 m2 oraz powierzchnie użytkową – 26370 m2

Firma Wekta na tym obiekcie wykonała instalację wideodomofonową oraz monitoringu wizyjnego.


SŁONECZNY SKWER

Słoneczny Park na Warszawskiej Ochocie jest osiedlem o powierzchni całkowitej 39750 m2 składającym się z pięciu nowoczesnych wieżowców. Bliskość Parku Szczęśliwickiego i Pól Mokotowskich urozmaica lokalizację inwestycji. Również dużym plusem jest bliskość do Centrum oraz dobry punkt komunikacyjny.

Wekta na osiedlu zaprojektowała i wykonała instalację domofonową w ponad 200 lokalach.


OSIEDLE BOHDANOWICZA

Na ulicy Bohdanowicza w Warszawie znajduje się osiedle mieszkaniowe połączone z budynkiem biurowym  o powierzchni całkowitej 29530 m2 i powierzchnia użytkowej – 22035 m2 . Przeszklony biurowiec zapewnia świetny dodatek do budynku. Zaletą inwestycji jest bliskość parku oraz dworca PKP Rakowiec.

Wekta na osiedlu zaprojektowała i wykonała instalację domofonową oraz monitoring wizyjny.

Polecane:

System Kontroli Wjazdu | Systemy Kontroli Dostępu | Urządzenia Sygnalizacyjne | Wideodomofon IP

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!