Inteligentne Osiedle


Pierwsze co rzuca się w oczy kiedy klienci kupują mieszkania to kasety wideodomofonów. Z doświadczenia wiemy że im solidniejszy wygląd i staranniej dobrane materiały, tym większa szansa zadowolenia potencjalnych nabywców.

Ale wysoka jakośc to nie tylko dobre pierwsze wrażenie.

To pewność działania w każdych warunkach. Bez znaczenia czy jest deszcz, skwar, mrozy, czy akurat niedaleko drużyna gospodarzy przegrała mecz.

Domofon zawsze zadziała.

Więcej...

BMS

BMS (z ang. Building Management System) oznacza systemy zarządzania budynkiem.

Dzięki rozwojowi czujników, detektorów czy sensorów nowoczesne budynki zapewniają większe większe bezpieczeństwo (monitoring i system alarmowy), sterowanie oświetleniem, klimatyzacją czy innymi systemami.

Dzięki zastosowaniu tychże systemów możemy zmniejszyć koszta utrzymania budynku czy zwiększyć efektywność pracy służb ochroniarskich.

Więcej...

Bezpieczeństwo stanowi fundament piramidy bezpieczeństwa.

Dzięki Naszym rozwiązaniom i wieloletnim doświadczeniu Naszych projektantów jesteśmy w stanie zaprezentować każdemu nowoczesny system alarmowy zintegrowany z portiernią w budynku czy z powiadamianiem ochrony, policji, straży pożarnej itd.
 

Zastosowywaliśmy w naszych urządzeniach funkcję alarmowo-przyzywową SOS powiadamiającą o awarii, włamaniu bądź awarii technicznej szybko odpowiednich służb.

Więcej...

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko domofony, ale również urządzenia telewizji przemysłowej. Kamery w naszej ofercie wyposażone są nie tylko w standardowe promienniki IR, ale również nowoczesne i energooszczędne diody IR, oraz zasilanie typu POE, co gwarantuje nie tylko łatwy montaż, ale przede wszystkim niezawodność i prosty serwis.
Ponadto oferujemy dedykowane rejestratory kamer IP, specjalistyczne testery wideo i LAN, oprzewodowanie, oraz nowość na polskim rynku- switche POE wyposażone w bezpieczniki przecispięciowe, oraz ekrany LCD, dzięki którym można monitorować stan sieci i wszelkie usterki w niej.

Więcej...

Domofony i kontrola dostępu pieszych to jedno, ale co z samochodami i zabawkami dla dużych chłopców?

Zapoznajcie się z naszą ofertą i sami oceńcie, czy wywiązaliśmy się z zadania jakim jest stworzenie zintegrowanego systemu kontroli dostępu ruchu kołowego i pieszego.

Znajdziecie u nas semafory LED, tablice synoptyczne, dedykowane rozwiązania dla komunikacji interkomowej wewnątrz garaży, oraz wiele innych unikatowych produktów.

Więcej...

Aby łatwo i szybko zaprogramować nasze urządzenia, oraz aby ułatwić pracę tym którzy później z nich korzystają, stworzyliśmy szereg narzędzi i aplikacji do zarządzania, konfigurowania, oraz podgladu stanu całego osiedla.

Dzięki nim w łatwy i szybki sposób osiągniesz to, o czym zawsze marzyłeś. Mówa tu nie tylko o dobrze działającym osiedlu, oraz minimalizowaniu kosztów, ale przede wszystkim wolnym czasie który możesz spożytkować na to co jest naprawdę ważne. Siebie samego.

Więcej...

Praktyka czyni mistrza.

Doświadczenie zdobywane od ponad 35 lat pozwoliło nam opracowanie specjalistycznego oprogramowania do obsługi budynków, osiedli, garaży, parkingów, zwykłych domów.

Nasze programy są narzędziami niezwykle precyzyjnymi które współpracują z systemem CCD2001 W.1000.

Więcej...

Polecane:

System Kontroli Wjazdu | Systemy Kontroli Dostępu | Urządzenia Sygnalizacyjne | Wideodomofon IP

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!