BMS


Całościowe podejście do realizowanych inwestycji, wymusiło na Nas takie projektowanie urządzeń, by realizowały jedną, nadrzędną funkcję- bezpieczeństwo. Zaowocowało to stworzeniem komplementarnego systemu Inteligentnego Osiedla.   System ten gwarantuje zmaksymalizowanie bezpieczeństwa lokatorów i obiektu, przy zachowaniu niskich nakładów finansowych. Jednocześnie udało się to osiągnąć, bez utraty ogromnej elastyczności, jaką zawsze cechowały się Nasze rozwiązania.
Zintegrowany system bezpieczeństwa to:

 • Domofon, wideodomofon, interkom ze stref dozorowanych (w szczególności ze stref o ograniczonym zasięgu radiowym)
 • Kontrola dostępu ruchu kołowego i pieszego,
 • Integracja systemu wideodomofonowy z systemem CCTV,
 • Rejestracji zdarzeń obiekt (np. zalania wodą, zbyt długie lub siłowe otwarcie drzwi),
 • Korelacja nagrań CCTV z rekordami systemu kontroli ruchu kołowego i pieszego,
 • Indywidualny system alarmowy dla każdego mieszkania.

Połączone w jeden system, tworzą narzędzie do zapewnienia skutecznej, szybkiej, ale niedrogiej ochrony obiektu. System świetnie nadaje się do osiedli mieszkaniowych, szczególnie z rozbudowaną strefą komercyjną (umożliwia skuteczne oddzielenie części komercyjnej, od mieszkaniowej). Zastosowanie znajduje również w małych obiektach przemysłowych i usługowych. Estetyczne bezpieczeństwo i brak poczucia zamknięcia udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu typowych elementów jak kaseta domofonowa i ukryciu zarządzających (sterowniki, kontrolery, serwery). Ponieważ urządzenia do których mają dostęp, zarówno lokatorzy i osoby postronne (panele interkomowe) są wytrzymałe i nowoczesne, co gwarantuje zminimalizowanie potencjalnych uszkodzeń. Zarówno w wyniku wandalizmu, czy pogody (wszystkie modele kaset domofonowych są specjalnie testowane, właśnie pod kątem polskiej aury).

Dzięki ogromnemu doświadczeniu z zakresu ochrony osób i mienia, stworzyliśmy szereg narzędzi dedykowanych pracownikom administracyjnym, oraz ochronie stale rezydującej w obiekcie. W chwili obecnej, oferujemy następujące oprogramowanie do naszego systemu:

 • WEKTA Pulpit Portiera nasz najnowszy program, służący do wizualizowania obiektu w 3D, zarządzania wszystkimi wejściami i wyjściami, bramami, klapami dymowymi oraz do podglądu zdarzeń zarówno na żywo i raportowania wstecznego.
 • WEKTA Monitor służy do stałego monitorowania zdarzeń, kontroli dostępu ruchu pieszego i połączeń interkomowych. Zdarzenia krytyczne jak, np. użycie nieprawidłowego kodu, bądź chipa są natychmiast wyróżnione na ekranie komputera. Dyspozytor może podejrzeć krytyczne miejsce za pomocą kamer CCTV lub wysłać agentów ochrony.
 • WEKTA PRG umożliwia zdalne programowanie i testowanie instalacji.
 • WEKTA ADMIN służy do tworzenia baz danych użytkowników systemu dla ruchu pieszego.
 • WEKTA CK system do zarządzania pilotami garażowymi, zintegrowany z systemem WEKTA PULPIT PORTIERA. Służy do programowania i zarządzania pilotami w systemie.

Dbamy również o koszty. Zastosowanie zintegrowanego systemu Inteligentnego Osiedla, gwarantuje redukcję od 50 do 75% ilości agentów ochrony niezbędnych na obiekcie. Dla przykładu osiedle z około 1000 mieszkań może być kontrolowane, zarządzane i monitorowane przy pomocy 2-3 agentów ochrony. Zwrot instalacji następuje już w ciągu pierwszych 12tu miesięcy instalacji.

Dla projektantów świadczymy usługi bezpłatnej pomocy przy wykonaniu projektu oraz nadzoru przy jego realizacji.

Polecane:

System Kontroli Wjazdu | Systemy Kontroli Dostępu | Urządzenia Sygnalizacyjne | Wideodomofon IP

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!