System kontroli wjazdu

Wekta oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie kontroli wjazdu-wyjazdu, przejazdu na zwężonych odcinkach, zarządzanie i administrowanie (piloty, TAG RFiD UHF, tablice rejestracyjne).


System zarządzania ruchem kołowym

Nasz system zarządzania ruchem kołowym zapewnia prostą obsługę parkingów i garaży podziemnych. Stosujemy technologie: bezpośrednią, radiową wykorzystującą tradycyjne piloty lub bezobsługowe TAGi RFiD UHF oraz telefon komórkowy połączony z siecią GSM. Oferujemy również specjalną funkcję antypassback, która umożliwia kontrolę nad nośnikami w garażu tak, by każde miejsce było przypisane do konkretnego pojazdu.

Urządzenia kontrolujące, wspomagające i sterujące

W naszej ofercie znajdują się zarówno urządzenia kontrolujące, wspomagające, jak i sterujące. Wśród tych pierwszych można wyróżnić między innymi szlabany, bariery i kolczatki. Z kolei do urządzeń wspomagających zaliczają się tablice informacyjne, przeznaczone do montażu w przejazdach i wjazdach do garaży podziemnych, sygnalizatory 2- i 3-komorowe, a także słupki intercomu do montażu dowolnych kaset domofonowych. Oferujemy również urządzenia sterujące, takie jak karty We/Wy z radiem bądź bez, karty GSM oraz Program PulPor, czyli Wektra Pulpit Portiera.

Systemy wyzwalania wjazdu/wyjazdu

Na oferowany przez nas system kontroli wjazdu i wyjazdu składa się cały zestaw urządzeń. Proponujemy karty EFiD, RFiD UHF, GSM oraz kamery. Mamy również dwie dostępne wersje pilotów: dwu- i cztero-przyciskowe, a także NEO i VICTORY. Dzięki tego typu urządzeniom kontrola wjazdu i wyjazdu stanie się bardzo prosta i w pełni bezpieczna. Przykładowe przygotowane przez nas schematy systemu „na mijankę” możesz sprawdzić poniżej.


Nasza oferta

Więcej...

Realizacje 

Więcej...

Zestawy do zarządzania ruchem

Więcej...

Urządzenia kontrolujące

  • Szlabany
  • Bariery
  • Kolczatki
  • Automatyczne słupki
  • Detektory i radary

Urządzenia sterujące

Systemy wyzwalania wjazdu/wyjazdu

Przykładowe schematy

Więcej...

Więcej...

Zestawy

System na mijankę z czujnikami ruchu

Więcej...


Polecane:

System Kontroli Wjazdu | Systemy Kontroli Dostępu | Urządzenia Sygnalizacyjne | Wideodomofon IP

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!