Inteligentne Mieszkanie Smart House

Wekta by Delta Dore


Inteligentne Mieszkanie, to takie, które dzięki zastosowanym urządzeniem ułatwia mieszkańcom wykonywać codzienne czynności, lub wykonuje je automatycznie wg ustalonego harmonogramu.

Stosując system Inteligentnego Mieszkania Wekta by Delta Dore, nie tylko możemy sterować oświetleniem, klimatyzacją, włączać, lub wyłączać prąd w gniazdach elektrycznych z pomocą tabletu, czy telefonu, ale również korzystając z wideounifonu Wekta Tydom.

Sterowanie oświetlenia, klimatyzacji i urządzeń

Stosując system Inteligentnego Mieszkania Wekta by Delta Dore sterujemy oświetleniem i klimatyzacją, a także zgodnie z potrzebami włączamy lub wyłączamy prąd w gniazdach elektrycznych. Możemy to robić z pomocą tabletu lub telefonu, ale również korzystając z wideounifonu Wekta Tydom. Moduły systemu Delta Dore umożliwiają sterowanie dowolnymi urządzeniami. Bezprzewodowy włącznik do zraszaczy wody czy włącznik do ekspresu do kawy to tylko przykładowe zastosowania.

System zapewniający oszczędność i bezpieczeństwo

Nasz inteligentny budynek to również inteligentne ogrzewanie. Rozwiązanie to pomaga oszczędzić nawet do 1/3 energii, poprawiając tym samym bilans budżetu domowego, nie zmniejszając komfortu mieszkańców. System Wekta zapewnia również pełne bezpieczeństwo dzięki bezprzewodowemu alarmowi. Zapewnia on pełną ochronę domku letniskowego, apartamentu, garażu lub biura.

Integracja wideodomofonu z panelem sterującym mieszkaniem

Kolejnym ważnym usprawnieniem, którym charakteryzuje się inteligentny dom, jest wspomniana wcześniej integracja wideodomofonu z panelem sterującym mieszkaniem. Korzystając z tego samego urządzenia możemy rozmawiać z naszym gościem, włączyć światło na ścieżce do domu, lub zaprogramować to tak, by realizowały się automatycznie w określonym czasie i przygotować ogród na przybycie gości.


Wytyczne montażu urządzeń Delta Dore

Wytyczne montażu Delta Dore

Pobierz

Konfiguracja TYDOM 1.0 z routerem

Pobierz


Możliwości Delta Dore

Więcej... Zobacz prezentację!

Zalety systemu Delta Dore:

Bezprzewodowa komunikacja między modułami
System rozproszony, nie wymaga urządzenia centralnego
Prosta i intuicyjna instalacja
Wszechstronność konfiguracji urządzeń
Integralność z systemem wideodomofonowym
 
Zasięg ponad 100m w wolnym polu!
Pięcioletnia gwarancja
Oszczędność energii elektrycznej i cieplnej
Możliwość tworzenia scenariuszy i programowania
Integralność z innymi systemami dzięki TYDOM 3.0

Polecane:

System Kontroli Wjazdu | Systemy Kontroli Dostępu | Urządzenia Sygnalizacyjne | Wideodomofon IP

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!