Bezpieczeństwo


Jednym z  głównych priorytetów przy opracowywaniu tego systemu, było bezpieczeństwo. Dlatego posiadamy, tak dużo urządzeń które służących poprawie ochrony życia i mieszkania.

Z pomocą naszych rozwiązań możecie Państwo nie tylko poinformować agencję ochrony o włamaniu, pożarze, czy nawet zbitej szybie, ale również wezwać pomoc lekarską, zdalnie wyłączyć prąd w domu, czy poinformować technika o problemach z klimatyzacją, lub piecem cieplnym.

Bezprzewodowy system alarmowy

Potrzebujesz zamontować alarm, a liczba przewodów niezbędna do tej instalacji zaskoczyła nawet montera? A może chcesz zamontować alarm, a nie chcesz robić kolejnego remontu? Z naszym sysytemem nie tylko nei wydasz ani złotówki na przeowdy, ale też w dowolnym momencie będziesz mógł dodawać zupełnie nowe funkcje i nie martwić się o resztę!

Sysytem alarmowo przyzywowy (SOS)

Bezpieczeństwo to nie tylko budynek wyposazony w alarm, to przede wszystkim pewność że w każdej sytuacji będziemy poinformowani jezeli coś się stanie naszym najbliższym. Dzięki naszemu rozwiązaniu możecie być pewni, że w przypadku jakiegokolwiek niebezpieczeństwa przyjedzie pomoc.

Czujniki zalania, pożarowe, alarmowe i inne

Każdy system alarmowy, do prawidłowego działania potrzebuje szeregu różnego rodzaju czujników, aby móc w pełni badać otoczenie i w razie potrzeby informować centralę alarmową.

W naszej ofercie znajdziecie wszystkie niezbędne czujniki i sondy, a co najważniejsze, wszytskie pracujące w trybie bezprzewodowym!

Elastyczność powiadamiania służb

Stosując nasze rozwiązanie, będziecie mogli nie tylko wysłać sygnał napadowy do agencji ochrony. Bedziecie równiez mogli wysłać informacje o pożarze do straży pożarnej, SOS do pogotowia, oraz wiele innych, które sprawią że wasz alarm będzie naprawdę inteligentny.

Polecane:

System Kontroli Wjazdu | Systemy Kontroli Dostępu | Urządzenia Sygnalizacyjne | Wideodomofon IP

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!