Dostosuj System do swoich potrzeb


Twój garaż

Córka zrobiła prawo jazdy. Bałam się wpuszczać ją do mojego samochodu, ale odkąd zastosowaliśmy Inteligentny System w garażu, parkuje lepiej niż mąż. Brama otwiera się, gdy tylko czujnik wykryje nasz samochód, a oświetlenie podjazdu włącza się automatycznie, oświetlając drogę do garażu. Taśmy LED umieszczone na ścianach garażu dają jej znać na czerowno, kiedy jest za blisko. Gdy ustawi się już odpowiednio i oświetlenie zaświeci się na zielono, wtedy wie, że może wysiąść, nie rysując przy tym karoserii mojego samochodu.

Domowa chłodnia

Po powrocie od rodziny zawsze mamy dużo swojskiego jedzenia. Dopóki nie zrobiliśmy sobie w domu małej chłodni, nie za bardzo mieliśmy, gdzie je trzymać. Domowa chłodnia, w połączeniu z systemami Inteligentnego Domu WEKTA i Delta Dore, to możliwość sterowania temperaturą oraz system zabezpieczający przed zatrzaśnięciem się w środku. Drzwi nie zamkną się dopóki wykrywany jest ruch. Dodatkowo w sytuacji wzrostu lub spadku temperatury wcześniej ustawionej, na smartfon otrzymujemy komunikat i od razu możemy zmienić te parametry.

Akwarium

Każdy jakieś hobby ma… Ja mam akwarium. To wspaniałe, ale i odpowiedzialne zajęcie. Nie zawsze więc jest czas, żeby wszystkiego dopilnować. Pomaga mi w tym System Inteligentnego domu. Utrzymuje stałą, odpowiednią temperaturę, daje możliwość sterowania oświetleniem, regulacji jego natężenia lub zmiany kolorów. Ważną funkcją jest programowanie podajnika pokarmu, aby sam o ustalonej godzinie wysypał odpowiednią ilośc jedzenia. Jeżeli któryś z parametrów ulegnie zmianie, bądź podajnik jedzenia będzie pusty od razu dostaję komunikat na mojego smartfona.

Basen

Syn od zawsze lubił pływać. W końcu udało nam się zrobić w ogródku basen, a on zaczął częsciej trenować. Dodatkowe funkcje Inteligentnego Domu WEKTA i Delta DOre pozwalają nam na włączenie podgrzewania wody na długi czas przed wejściem do basenu, więc może pływać nawet w chłodniejsze dni. Oprócz tego oświetlenie automatycznie włącza się, gdy zapadnie zmrok i zostanie wykryty ruch. Mamy też możliwość sterowania taśmami LED podświetlającymi wodę, wybierając dowolne kolory.

Ogrodowa szklarnia

Bycie EKO jest teraz w modzie, więc żona również oszalała na tym punkcie. Odnowiliśmy naszą szklarnię w ogródku, instalując w niej inteligentny system. Teraz, gdziekolwiek byśmy nie byli, wszystko jest pod kontrolą. Mamy możliwość programowania zraszaczy na konkretną godzinę i odpowiedni czas. Jeżeli wilgotność ziemi spadnie poniżej normy, nawadnianie włącza się automatycznie, natomiast wyłącza się, gdy ktoś będzie chciał wejść do środka. Oświetlenie również możemy ustawić według potrzeb, będąc w domu lub nawet w pracy. A gdy będą wymagały tego warunki atmosferyczne włączy się samo, tak jak w przypadku wykrycia ruchu po zmierzchu. Teraz nasza ogrodowa szklarnia praktycznie dba o siebie sama, więc bez pracochłonnego obowiązku mamy zawsze świeże i zdrowe jedzenie prosto z naszego ogródka.

Piwniczka z winem

Chciałem zaimponować żonie, więc przygotowałem kolację we dwoje. Po kolacji zaprowadziłem ją do piwniczki z winem. Wchodząc do środa, rolety automatycznie otworzyły się wpuszczając promienie zachodzącego słonca, oświetlające wirujący kurz. Żona wybrała wino, a ja miałem pewność że jest idealne, ponieważ nasz system zapewnia im odpowiednią temperaturę i wilgotność. A rano… dostałem śniadanie do łóżka!

Polecane:

System Kontroli Wjazdu | Systemy Kontroli Dostępu | Urządzenia Sygnalizacyjne | Wideodomofon IP

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!