Oszczędność przez wygodę


Obniżenie kosztów instalacyjnych i kosztów utrzymania domu.

Redukcja ilości wykorzystywanych przewodów elektrycznych.
Oszczędności związane z kosztami prac instalacyjnych.
W przykładowym pomieszczeniu o powierzchni 15 m2, wyposażonym w trzy włączniki, można zaoszczędzić nawet 60 metrów bieżących przewodów.
Oszczędność do 30 proc. zużywanej energii podczas „pracy” domu.
Integracja wszystkich funkcji systemu pozwala na taką optymalizację „pracy” domu, dzięki której można zaoszczędzić do 30 proc. zużywanej energii, a co za tym idzie obniżyć koszty utrzymania całego domu.
Chcesz poznać różnicę pomiędzy tradycyjną instalacją elektryczną a tą, w której wykorzystano automatykę domową Wekta by Delta Dore? Kliknij!

Sterowanie oświetleniem domu

Poza oczywistym komfortem jaki wynika z możliwości zdalnego sterowania oświetleniem, nie bez znaczenia pozstaje fakt, że możemy tak zaprogramowac iluminację w naszym mieszkaniu, by nie marnować światła. Możemy to osiągnąć stosując róznorodne programy, urządzenia i inne rozwiązania które oferuje Delta Dore.

Sterowanie ogrzewaniem

Temperatura w kazdym pokoju, dobierana wg unikalnych preferencji każdego domownika? A do tego możliwość dostosowania mocy pieca tylko w oparciu o temperaturę powietrza na dworzu, albo pory dnia i roku? Nic nie stoi na przeszkodzie by te i inne rozwiązania, prowadzące do obniżenia rachunków za ogrzewanie wprowadzić w Twoim domu, czy mieszkaniu.

Sterowanie zasilaniem elektrycznym

Wyjeżdżasz zna wakacje, albo wychodzisz do pracy i nie masz czasu żeby wyłaczyć prąd w całym mieszkaniu, poza kilkoma niezbędnymi obwodami? A może zostało w domu włączone żelazko, lub kilka telewizorów i marnuje się prąd? Obniż swoje rachunki i zarządzaj całymi obwodami elektrycznymi, lub pojedynczymi gniazdkami!

Oszczędzisz na innych instalacjach!

Jedną z największych zalet, pozwalających oszczędzić realne kwoty, jest możliwość wykorzystania jednego urządzenia Delta Dore do wielu różnych zadań. Ponadto stosując urządzenia inteligentnego mieszkania, możemy ograniczyć liczbę przewodów w mieszkaniu, włączników, oraz w przypadku potrzeby rozszerzenia systemu nie trzeba przeprowadzać remontu.

Polecane:

System Kontroli Wjazdu | Systemy Kontroli Dostępu | Urządzenia Sygnalizacyjne | Wideodomofon IP

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!