Programowanie i sterowanie


Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii sterowanie wszystkimi funkcjami inteligentnego domu odbywa się zarówno za pomocą wideounifonu Wekta TYDOM, jak i przy wykorzystaniu mobilnej aplikacji dostępnej na Androida i iOS. Dla tych co preferują klasyczne rozwiązania, przewidzieliśmy sterowanie pilotami, albo  jesteśmy w stanie zaproponować bezobsługowe rozwiązanie na czujnikach. Jednym przyciskiem możemy obudzić cały dom do życia!

Więcej

Sterowanie systemem jest możliwe za pomocą maksymalnie uproszczonej aplikacji, która pozwala jednak na tworzenie rozbudowanych scenariuszy. Specjalnie dobrana kolorystyka oprogramowania nie męczy wzroku i podkreśla najważniejsze informacje.

Więcej

Aplikacja dla urządzeń mobilnych oferuje dokładnie te same funkcjonalności oraz posiada identyczny wygląd, co aplikacja stacjonarna. Nie istnieje więc konieczność nauki kilku interfejsów do obsługi jednego urządzenia.
Obydwie wersje programu dostępne są na stronie Delta Dore. Kliknij w banner obok!
Ci, którzy wolą bardziej tradycyjną obsługę, mogą zarządzać systemem przy wykorzystaniu szeregu dedykowanych pilotów, charakteryzujących się prostotą obsługi, zamkniętą w przyjaznej i estetycznej obudowie.

Więcej

Sterowanie pilotami

Jeżeli wolisz bardziej tradycyjną obsługę lub nie chcesz montować dodatkowych paneli dotykowych, nic nie stoi na przeszkodzie! System został wyposażony w szereg dedykowanych pilotów, charakteryzujących się prostotą obsługi, zamkniętą w przyjaznej i estetycznej obudowie.

Więcej

Bezpieczeństwo

Unikatową cechą systemu Delta Dore jest integracja z systemem zarządzania budynkiem i osiedlem Naszej firmy – Bezpieczny Dom. Dodaliśmy do rozwiązania integrację pojedynczych paneli Wekta TYDOM ze stanowiskiem portierskim o możliwość wykonywania połączeń SOS, informowania o zalaniach mieszkania, pożarach, włamaniach czy innych potencjalnie niebezpiecznych wydarzeniach. Te wszystkie funkcje zostały wprowadzone w taki sposób aby zapewnić najwyższą dyskrecję oraz zapewnić bezpieczeństwo lokatorów budynku. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy aby Państwo zapoznali się z kolejnymi informacjami, zawartymi w dziale Zintegrowane Systemy Bezpieczeństwa.

Więcej

Polecane:

System Kontroli Wjazdu | Systemy Kontroli Dostępu | Urządzenia Sygnalizacyjne | Wideodomofon IP

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!