Rozpoczęliśmy prace projektowe nad bramką komunikacyjną dla naszych domofonów. Oferować ona będzie możliwość zdalnej komunikacji między kasetą domofonową a telefonem lub smartphone. Dlatego chcieliśmy Was prosić o pomoc! Dowiedzcie się więcej na temat naszych pomysłów, a następnie o wzięcie udziału w prostej ankiecie.

Poniżej znajdziecie opisy różnych funkcjonalności które chcemy zmieścić w module.

Aha! Jeżeli zostawicie swój firmowy adres e-mail, to za wzięcie udziału w ankiecie dostaniecie od nas soczysty rabat na bramkę!

Komfort i wygoda

Wekta FreeWay będzie nowoczesną bramką IP umożliwiającą nawiązanie połączenia głosowego pomiędzy kasetą domofonową a telefonem komórkowym.

Oprócz możliwości przeprowadzenia rozmowy z gościem lokator może otworzyć drzwi, a nawet zaprogramować scenariusze inteligentnego mieszkania, korzystając z modułu Wekta Mind+.

Głównymi zaletami Wekta FreeWay będą uniwersalność, prostota instalacji i konfiguracji.

Ważnym z punktu widzenia lokatora jest wzrost jego mobilności oraz podniesienie faktycznego standardu mieszkania. Możliwość zdalnego otwarcia drzwi, sterowania automatyką mieszkania, czy skorzystanie z funkcji interkomu pomiędzy telefonem a unifonem stwarzają niedostępne dotychczas możliwości.

Mobilność i dostępność

Dzięki komunikacji z serwerem znajdującym się w chmurze, użytkownicy będą mogli bez problemu korzystać z systemu, nie martwiąc się o zmienne IP, czy konfigurację swojego routera.

Takie rozwiązanie spowoduje, że wykonanie połączenia będzie proste, oraz przede wszystkim szybkie, dzięki eliminacji długotrwałego wyszukiwania telefonu w sieci.

To wszystko sprawi że korzystając z Bramki IP Wekta FreeWay lokator będzie wolny i nie obciążony żadnymi ograniczeniami technicznymi.

Wybierz interesujące Ciebie rozwiązanie

Bramka IP WiFi

Weź udział w ankiecie

Bramka IP będzie wymagała połączenia z internetem.
Obsługa będzie się odbywać za pomocą bezpłatnej aplikacji dostępnej w internecie.

Bramka GSM

Weź udział w ankiecie

Bramka GSM wymagać będzie karty SIM dowolnego operatora.
Obsługa odbywać się będzie poprzez klawiaturę telefonu.

Polecane:

System Kontroli Wjazdu | Systemy Kontroli Dostępu | Urządzenia Sygnalizacyjne | Wideodomofon IP

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!