O Firmie

O Wekta

WEKTA od 1981 roku oferuje kompleksowe rozwiązania w  zakresie ochrony mienia, zarządzania i ochrony obiektów mieszkalnych, mieszkalno-usługowych i usługowych. Jesteśmy polskim producentem unifonów, wideounifonów, wielofunkcyjnych kaset wideodomofonowych, systemów kontroli dostępu oraz systemów inteligentnego budynku i mieszkania.

Instalacja Inteligentnego Budynku WEKTA oparta jest na okablowaniu systemu domofonu i wykorzystuje istniejąca infrastrukturę, co czyni ją energooszczędną, prostą w montażu i łatwą w użyciu.

Z czterdziestoletnim doświadczeniem tworzymy nowoczesne produkty i innowacyjne systemy umożliwiające pełną automatykę dostępu i monitorowania obiektu. Nasze produkty cechuje wysoka jakość – są one odporne na polskie warunki pogodowe i zniszczenia.

Nasze systemy oparte są na najnowszych technologiach. Posiadamy własny Dział Badawczo – Rozwojowy stale czuwający nad rozwojem i walidacją nowych produktów.

Historia

1981

Zakładamy firmę
Wekta

firma Wekta
2000

Uruchamiamy produkcję domofonów cyfrowych

domofony wekta
2018

Uruchamiamy pierwsze
inteligentne budynki

Inteligentny dom
2021

Przekształcamy firmę
Wekta w Spółkę Akcyjną

Logotyp Wekta

Współpraca

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...

Realizacje

Współpraca z deweloperem Warszawa Warzelnia


Browary Warszawskie

Browary Warszawskie otworzyły dla mieszkańców stolicy fragment warszawskiej Woli: kwartał ulic Grzybowskiej, Krochmalnej, Wroniej i Chłodnej. Największym placem Browarów Warszawskich jest Rynek Warzelni, w którego sercu znajdują się XIX-wieczna Warzelnia oraz budynek Apartamentów przy Warzelni. Systemy Wekta podnoszą tu bezpieczeństwo i poziom życia mieszkańców w budynku Resi4Rent - największego w Polsce dostawcy mieszkań do wynajęcia. To flagowa inwestycja Wekty, prezentująca możliwości zastosowania innowacyjnych rozwiązań dla Private Rental Sector.

Widoki


Widoki Mokotów

Widoki Mokotów to otoczony własnym ogrodem kameralny apartamentowiec, położony na skraju zabytkowego Parku Morskie Oko, w unikalnej lokalizacji na brzegu skarpy wiślanej, w zielonej enklawie w sercu miasta. Całodobowa recepcja, elegancki hol wejściowy i kompleksowy system monitoringu Wekty zapewnią mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i ekskluzywności. Każdy apartament jest również wyposażony w nasz system Inteligentnego Domu.

Współpraca Harmony Kosakowo Trójmiasto


Harmony Park

Harmony Park to zaciszne, pełne zieleni osiedle zlokalizowane w sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa. Wyróżnia je niska, kameralna zabudowa od 2 do 4 pięter, komfortowe przestrzenie między budynkami oraz widok na oczko wodne. Zastosowane tu rozwiązania Wekty mają pozytywny wpływ na poziom i jakość życia na całym terenie inwestycji. Całe osiedle, dzięki wprowadzeniu podziemnego ruchu kołowego, posiada bogate, starannie zaplanowane części wspólne. Wykonaliśmy tu również instalację wideodomofonową oraz monitoringu wizyjnego.


Prosta Tower

Na zlecenie firmy Marvipol S.A. zrealizowaliśmy projekt parkingu podziemnego pod budynkiem Prosta Tower na ulicy Prostej w Warszawie. Pięciopoziomowy garaż podziemny został wyposażony w takie urządzenia jak tory podczerwieni, pętle indukcyjne, tablice informacyjne, sygnalizatory świetlne, anteny RFoDD UHF i szlabany. Nasze nowoczesne rozwiązania zapewniają bezpieczny i wydajny przepływ ruchu aut na wąskiej, jedno-samochodowej rampie wjazdowo-wyjazdowej.


Mokotów Park

Warszawski Mokotów słynie z luksusowych osiedli i apartamentów. Mokotów Park z systemami Inteligentnego Mieszkania WEKTY jest przykładem zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa i automatyki mieszkań. W nasze systemy wyposażyliśmy tu niemalże 400 mieszkań.


Londyńska 5

Londyńska 5 to usytuowany w zacisznej lokalizacji na Saskiej Kępie w warszawie, kameralny, trzypiętrowy apartamentowiec z zielonym wewnętrznym dziedzińcem. Nasz projekt pokrył 27 mieszkań tworząc nowoczesne, luksusowe apartamenty wg koncepcji Smart Home.


New Hill Park

Luksusowe osiedle New Hill Park Apartments powstało na warszawskich Młocinach. Składa się ono z trzykondygnacyjnych budynków cztero-apartamentowych z podziemnymi parkingami oraz zespołem usługowym. WEKTA wyposażyła mieszkania osiedla w najnowsze rozwiązania Smart Home.

Pracuj W Wekta

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania:

wyższe wykształcenie techniczne

doświadczenie zawodowe na kierowniczym stanowisku w dziale produkcji

znajomość nowoczesnych zasad zarządzania procesem produkcyjnym

znajomość zasad zarządzania jakością

Zadania:

 zarządzanie procesami produkcji i zespołem pracowników

 zapewnienie ciągłości produkcji, terminów zamówień

 zapewnienie parku maszynowego

 współpraca z działami: kontroli jakości, zaopatrzenia i sprzedaży

Oferujemy:

pracę w innowacyjnej firmie

możliwość rozwoju

doskonała lokalizacja pracy (przy PKP Włochy)

Badania i Rozwój

W Wekta kładziemy ogromny nacisk na rozwój. Dzięki naszemu Działowi Badawczo-Rozwojowemu, zespołowi konstruktorów udoskonalających nasze technologie, od czterdziestu lat dostarczamy innowacyjne produkty i systemy dostosowane do zmieniających się czasów i potrzeb klienta.

Nasz dział rozwoju jest kreatywny i wynalazczy. Nadążając za najnowszymi technologiami i cyfryzacją obsługi mieszkań, domów i osiedli, regularnie podwyższamy jakość i użyteczność naszych produktów. Owocem tej pracy są zintegrowane, wielofunkcyjne systemy Inteligentnego Budynku Wekta.